Naše webové stránky používají cookies, aby zlepšily zážitek, který vám byl poskytnut. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Prohlášení o ochraně soukromí ​Souhlasím
Produkty Menu

Top EU line

Gyik

» Existuje systém bez peroxidu? BrightWhite , bělení zubů bez peroxidu.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE, ZE JE BEZ PEROXIDU, A TAK NEPOŠKOZUJETE SVÉ ZUBY!

Systém domácí bělení bez peroxidu je podobný jako bělení zubů u lékaře. V případě účinných látek jsou použity pouze přirozené látky. Systém produktů BrightWhite bez peroxidu bez peroxidu je zdravotně nezávadný generační výrobek pro domácí použití. Nejdůležitějšími aspekty výzkumu je bezpečnost, efektivita a jednoduchá aplikace. Tak se zrodil už i v Maďarsku k dostání BrightWhite přípravek na bělení zubů bez peroxidu, jehož použítí je velmi jednoduché efektní a bezbečné.

» Jak se BrightWhite liší od ostatních domácích bělidel zubů?

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE, ŽE JE BEZ PERIOXIDU! TO JE BEZPEČNÉ, NEPOŠKOZUJ ETE SVÉ ZUBY!

Systém bělení zubů BrightWhite bez obsahu peroxidu nabízí něco zcela odlišného od ostatních domácích bělidel zubů, které vedly ke špatným výsledkům, které někdy způsobují dokonce zranění a nedosahují výsledků je to jen plytvání penězi. Tyto výrobky obsahují peroxid karbamid nebo v horším případě peroxid vodíku, který může být při nesprávném použití velmi nebezpečný. Naproti tomu systém domácího bělení zubů bez peroxidu, který prodáváme, může vybělit naše zuby nad rámec naší geneticky specifické barvy zubů, takže i ti, jejichž původní barva zubů není bílá, ale nažloutlá, mohou dosáhnout velkolepých výsledků.

» Jak trvanlivý je výsledek?

Trvanlivost bělení zubů je silně závislá na životním stylu, přičemž spousta cigaret, kávy, čaje a konzumace coly zkracuje dobu odbarvování. Při správné životosprávě trvá bělení zubů bez peroxidu BrightWhite déle než 4–6 měsíců.

» Mám očekávat bolest?

Vůbec ne. Při bělení zubů bez peroxidu BrightWhite není žádná bolest, protože je bez peroxidu. Můžeme pociťovat mírné brnění v důsledku interakce bělícího gelu s povrchem zubu v reakci na světlo z 32 LED žárovky, ale to je zcela normální. V zásadě v případě chybné skloviny může dojít k určité citlivosti.

» Co způsobuje změnu barvy zubů?

Barva zubů může být zděděna a / nebo získána. Zděděnou barvu zubu lze také změnit bělením zubů. Získaná barva zubů může být užíváním v dětství antibiotik, fluoridového účinku nebo může mít původ v životním stylu. 
Léky, jako jsou antibiotika, mohou způsobit žloutnutí zubu, pokud jsou v dětství nadměrně požívány. Tuto matně žlutou barvu nelze ovlivnit. V případě tetracyklinu je základ zubů šedohnědý, uprostřed nažloutlý a okraj sněhově bílý. Jedná se o změnu barvy způsobenou antibiotiky. Takové zabarvení lze také bělit. Zbarvení zubů je způsobeno barevnou organickou hmotou z potravin, tzv. způsobené chromogeny. Zejména trojnásobek kávy - čaje - červeného vína zuby zbarvuje, ale časem zuby stejně ztratí svoji bělost. Na rozdíl od peruhličitanu sodného jsou tyto sloučeniny nestabilní a rozkládají se na alkoholy a organické kyseliny, které lze nyní při bělení zubů rozpustit a vyplavit z materiálu skloviny, smaltovaných hranolů.

» Bělí se výplně a koruna?

Výplně a korunky během bělení zubů se spolu se zubem nevybělí. Pokud jsou silně znečištěny tabákem, kávou atd., mohou do určité míry zbělat a obnovit původní barvu.

» Mám očekávat citlivost zubů?

Vůbec ne, protože domácí bělení zubů BrightWhite je bez peroxidu a nezpůsobuje žádnou citlivost. Pokud je však váš zub citlivý na studenou vodu, teplou polévku nebo kyselou, očekává se, že během bělení zubů můžete být citlivější než průměr.

» Po bělení se mi na zubech objevují bílé skvrny, proč je to tak?

Není důvod k obavám, výskyt bílých skvrn naznačuje defekt skloviny. Tyto části jsou lépe proniknuty bělícím materiálem, což způsobuje výskyt bílých skvrn, ale po úplném bělení po několika dnech zcela zmizí.
Klidně pokračujte v bělení. 

» Existují nějaké vedlejší účinky?

Neexistují žádné zvláštní vedlejší účinky bělení zubů, jako je nevolnost, závratě a podobně jako u léku..

» Je bělení zubů škodlivé?

Ne, je neškodné, alespoň to bez peroxidu. Ambulantní bělení zubů však může být , protože se provádí gelem obsahujícím peroxid. Stejně jako domácí bělidla zubů obsahující peroxid, pokud nejsou používána správně. Mnoho lidí věří, že při bělení zubů se z povrchu skloviny vyleptá tenká část. TO NENÍ PRAVDA! Během bělení zubů bělidlo na bázi peroxouhličitanu sodného rozpouští nečistoty ze zubní skloviny, ale neovlivňuje její tloušťku.

» Komu a kdy to nedoporučujeme?

Takovy neexistuje , protože systém bělení zubů BrightWhite obsahuje přírodní složky, díky čemuž je zcela bezpečný. Bělení zubů používejte POUZE na zdravé zuby!

» Mohu po léčbě jíst, pít všechno?

DŮLEŽITÉ: 3-4 hodiny po ošetření nesmíme jíst ani kouřit a poté bychom se měli 48 hodin vyhýbat konzumaci barevných jídel a nápojů. To je velmi důležité dodržovat!